GLAS OCH KERAMIK / Glas / Skål 5155411
nr 515 5411
Skål
på fot, 1800-tal, bemålat, höjd: 14 (nagg)
Utrop:
100 kr
Såld:
2.700 kr
tisdag 25 mars 2008
kl 16:52:16
300 kr
200 kr
350 kr
900 kr
2.400 kr
1.000 kr
1.300 kr
2.000 kr
2.500 kr
2.700 kr